Galeria

Wyjazdy

Safari po Morzu Czerwonym 12-19.10.2017

13-05-2017 

Safari Egipt - 12-19.10.2017

Kochani, specjalnie dla Was przygotowaliśmy safari nurkowe - jak zawsze, w Waszym ulubionym październikowym terminie. Czekają na nas najpiękniejsze rafy i wraki Morza Czerwonego, słońce, delfiny, rekiny i świetna ekipa.

Safari to cechuje się różnorodnością i jest adresowane zarówno do pasjonatów nurkowań wrakowych jak i tych z Was, którzy lubią wspaniałe rafy koralowych. Odwiedzimy Posejdon Reef, lasy gorgonii przy wyspie Giftun, ściany cypla "Bluff Point" czy rezerwat Ras Mohammed. Pomyli się ten, który sądzi, że na wrakach nie spotkamy wielu zwierząt. Częstymi towarzyszami nurkowań są barakudy, rogatnice, żółwie czy delfiny. Rarytasem na tej trasie są również nurkowania nocne, podczas których zobaczymy liczne liliowce, piórówki, raki pustelniki i wężowidła.Plan rejsu obejmuje nurkowania na najsłynniejszych wrakach północnej części Morza Czerwone-go, w tym legendarnym SS Thistlegorm, podwodnym "muzeum" z czasów II Wojny Światowej. Prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość zrealizowania na tym wraku nurkowania nocnego. Następnie czekają nas nurkowania na wrakach "Stalowej rafy" - Abu Nuhas: Carnatic, Giannis D, Chrisoula i Timon K. Zaawansowani nurkowie mogą zanurkować do rzadko odwiedzanego, majestatycznego wraku z drugiej Wojny Światowej - Rosalie Moller.

Wymagania:
Stopień OWD/ P1 lub wyższy, staż 20 nurkowań.

Termin: 12.10 - 19.10.2017

Ramowy plan safari
Dzień 1 - Przylot z Polski. Transfer na łódź do Hurghady lub Safagi.
Dzień 2 - wypłynięcie z portu, check dive Gota Amuramada.
Dzień 3 - Abu Nuhas – Gianis D, Chrisoula, Carnatic.
Dzień 4 - Ras Mohammed – Yolanda Reef, Jack Fish Alley.
Dzień 5 - SS Thistlegorm – 3 nurkowania.
Dzień 6 - Rosalie Moller, Gubal -lub inne ze względu na pogodę
Dzień 7 – okolice Hurghady – 2 nurkowania.
Dzień 8 – transfer na lotnisko, wylot do Polski.

Powyższy plan ma charakter orientacyjny. Realna trasa safari jest zawsze uzależniona od warunków pogodowych i kwalifikacji uczestników.


Cena safari: 760 EUR + 1550 PLN
Uwaga! Dla wszystkich safariowiczów rezerwujących rejs do 31.05.2017 - niespodzianka:-)

Cena safari obejmuje:

- transfer na trasie: lotnisko - łódź - lotnisko,
- 7 noclegów, z czego pierwszy lub ostatni może mieć miejsce w hotelu, trzy posiłki dziennie oraz owoce i przekąski (w pierwszym dniu posiłki zaczynają się kolacją, a w ostatnim dniu kończą się śniadaniem),
- polski przewodnik nurkowy,
- butle 11l (oraz ich napełnianie), balast (bez taśm lub kieszeni balastowych),
- napoje: kawa, herbata, napoje gazowane, 2-3 nurkowania pierwszego dnia, 3-4 nurkowania w dniach 2-5, 2 nurkowania ostatniego dnia,
- ubezpieczenie KL, NW,
- przelot na trasie Polska-HRG/RMF

Cena safari nie obejmuje:
- wizy egipskiej - 25 USD,
- napiwku dla załogi - 30/35 EUR,
- dodatkowych posiłków poza łodzią,
- pozostałego sprzętu nurkowego,
- opłaty Reef Protection Fee - 15 EUR,
- dopłaty do nitroxu i butli 15 l,

Warunki płatności:
wpłata I - 1550 PLN do 48 godzin od zgłoszenia rezerwacji miejsca
wpłata II - 350 EURO do 12.08.2017
wpłata III - pozostała kwota do 12.09.2017
Łódź na której będziemy mieszkać, wspólnie wypoczywać.

Wygodny, przestronny, metalowy jacht motorowy przeznaczony dla 26 nurków. Mocna konstrukcja i wysoka dzielność morska gwarantują bezpieczeństwo rejsu z dala od brzegu. Estetyczne wykończenie wnętrz, przestronne kajuty, tekowy pokład i ergonomiczne rozplanowanie pokładu nurkowego zapewniają komfortowy pobyt oraz dużą swobodę w przygotowaniu do nurkowania.Łódź posiada licencję na wszystkie trasy safari realizowane w Egipskiej części Morza Czerwonego.

Infrastruktura socjalna
Łódź oferuje 13 klimatyzowanych, dwuosobowych kabin, każda z własną łazienką oraz dwoma rozdzielonymi łóżkami. Do dyspozycji gości są  pokład słoneczny, jadalnia, klimatyzowany salon wyposażony w sprzęt audio i DVD. Pościel i ręczniki w cenie.
Na NASZYCH WSZYSTKICH wyjazdach obowiązuje ubezpieczenie nurkowe !!! Preferujemy DAN i pomagamy dobrać odpowiedni dla Was pakiet i ubezpieczyć, ale może być każda inna firma (naprawdę) gwarantująca leczenie w wypadkach nurkowych z komora dekompresyjna włącznie.
Pakiety ubezpieczeniowe DAN znajdziecie na naszej stronie w linku poniżej: http://www.blueadventures.pl/kursy/ubezpieczneia-dan/Pozdrawiamy Blue Adventures

 

Dołącz do nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+