Galeria

Wyjazdy

Majówka 2021 - Dahab | 01.05-08.05.2021

14-04-2021 

Majówka w Dahab !


Kochani, Egipt sprawdzony organoleptycznie :-)
Jest bezpiecznie i czysto. COVID pod kontrolą.
Ubezpieczenia działają jakby co :-)
Zatem lecimy do mekki nurków! Dahab czeka!

Do 17.04. (piątek) prosimy o kontakt mailowy lub WhatsApp.
Od piątku 17.04 zgłoszenia również telefonczne (po naszym powrocie z Egiptu).


Termin wyjazdu: 01.05-08.05.2021


HAPPY LIFE VILLAGE DAHAB 4* sprawdzony, czysty i zadbany z dobrym jedzeniem oraz dogodną lokalizacją.


Cena wyjazdu: 2300 zł.
Cena zawiera:
- zakwaterowanie z wyżywieniem All Inclusive
- przelot w obie strony z Katowic
- ubezpieczenie podróżne
- transfer z lotniska do hotelu
- wypasioną koszulkę z "niebieskiej przygody"
- ubezpieczenie zawierające ochronę na wypadek COVID

Cena nie zawiera:
- pakietu nurkowego (ok. 250 euro - 10 nurkowań z brzegu)
- wycieczek fakultatywnych

Warunki płatności:
Całość kwoty po potwierdzeniu miejsca płatna na konto.


Położenie
Hotel położony jest w zatoce Akaba, niedaleko słynnej Blue Hole, która z niesamowitym światem podwodnych roślin i stworzeń stanowi niezwykłą atrakcję dla miłośników nurkowania. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży Morza Czerwonego (tuż przy brzegu malownicza rafa koralowa - zalecamy obuwie ochronne), 4 km na południe od miateczka Dahab.

Hotel i pokoje
Pokoje są rozmieszczone w dwupiętrowych budynkach na wspaniałym terenie. Bardzo gustowne urządzenie hotelu i pokoi odzwierciedla naturalne kolory Synaju. Obiekt posiada 145 pokoi dwuosobowych. Do dyspozycji gości: restauracja, basen, bar przy plaży, plac zabaw dla dzieci, prywatna plaża. Leżaki, parasole, materace na plaży i przy basenie hotelowym są nieodpłatne. W hotelu istnieje możliwośc skorzystania z internetu Wi-Fi (odpłatnie).Pokoje standard - funkcjonalnie urządzone, wyposażone w klimatyzację, telefon, TV-SAT, łazienkę z prysznicem, minibar (za dodatkową opłatą) oraz balkon lub taras (część pokoi).
Pokoje superior - wyposażone w klimatyzację, telefon, TV-SAT, łazienkę z prysznicem, minibar (za dodatkową opłatą) oraz balkon lub taras (część pokoi ) oraz widok na morze lub na basen.

WAŻNE INFORMACJE
Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

Uwaga:
OSTRZEŻENIE: W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wymogów sanitarnych obowiązujących w Egipcie.

UWAGA:
Testy na COVID (wymagane przez rząd Egiptu) możemy wykonać w dwóch wariantach:
- w Polsce na 72 godziny przed wylotem robimy test PCR i jedziemy z gotowym testem ujemnym (w razie wyniku dodatniego jesteśmy chronieni ubezpieczeniem przed utratą pieniędzy)
- na lotnisku w Egipcie za 30 USD robimy test i oczekujemy na wynik w pokoju hotelowym.
Klienci hotelu Happy Life Village wykonujący test PCR na lotnisku w Hurghadzie proszeni są do przebywania na kwarantannie w pokoju do czasu uzyskania wyniku testu (około 12 godzin od przylotu)

Aby uniknąć kwarantanny w Polsce wykonujemy test na lotnisku w Katowicach - koszt 150 zł


Tyle o hotelu przejdzmy do rzeczy i nurkowania któro nas najbardziej interesuje :)

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, do wyobru są dwie opcje nurkowań, pakiet nurkowań rekreacyjnych i uwaga coś dla tych żądnych emocji pakiet nurkowań technicznych, a wiadomo Dahab jest również Mekką nurków technicznych.Specyfikacją Dahabu jest to że 99% nurkowań jest wykonywanych z brzegu, gdzie dostęp do koraliu jest bardzo łatwy i nie ma potrzeby korzystania z męczących rejsów na łodziach.Nasze nurkowania będzie obsługiwać zaprzyjaźniona, największa i jedna z najstarszych w Dahabie baz, polsko-czeska Planet Divers która oferuje usługi na naprawdę wysokim poziomie, zarówno dla nurków rekreacyjnych, jak i dla nurków technicznych. Dowodem na wysoki standard usług jest fakt że Nuno Gomes wybrał właśnie tą "naszą" baze na ustanowienie światowego rekordu.


Miejsca nurkowe w Dahab

BLUE HOLE
Mrocznie rozsławiona przepaść w platformie koralowej znajduje się tylko parę metrów od brzegu. Studnia jest połączona
z otwartym morzem ogromną bramą (The Arch) na głębokości 54-55 m. Dno opada stopniowo od 60 m aż po około 100 m pod łukiem. Wspaniały jest widok z powrotem w górę, gdy promienie popołudniowego słońca przechodzą przez bramę do głębin. To trzeba zobaczyć !!!BLUE HOLE ARCH
Znaczna część nurków przyjeżdżających do Dahab chciałaby przepłynąć pod łukiem w Blue Hole, sławnym Archem, na głębokości ok. 55 m. Jednak wielu z nich nie docenia tego nurkowania i wpływu narkozy azotowej, wielu z nich bez pomocy swojego partnera już by się nie wynurzyło. A niektórzy naprawdę się nie wynurzyli…BELLS WALL
Ściana między Bells a Blue Hole spada stromo do głębokości poniżej 230 m. Idealne miejsce dla głębszych nurkowań na Trimixie, z łatwym wejściem tylko parę metrów od wybrzeża. Widoczność na głębokości wynosi od 50-60 m.

CANYON
Marzenie nie tylko nurków technicznych. Wolno opadający kanion z wejściem na 15 metrach przez małą jaskinię z kominem, załamaniami i kilkoma dalszymi wejściami w sklepieniu. Jest długi na prawie 200 m a wyjście ma przez małe okno na otwarte morze na głębokości ok. 51-52 m.

Dodatkowymi nurkowaniami których nie możemy odpuścić to nurkowanie na słynnym S/S Thistlegorm oraz Yolanda Reef.

Zapraszamy!

Ekipa
Blue Adventures!

Cena jest kalkulowana na dzień 14.04.2021 i może ulec zmianie. Ostateczna cena jest podawana w dniu zawarcia rezerwacji.
 

 

Polub nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+