Systemy Szkoleń PADI

Galeria

Kursy Specjalistyczne

 

Nurkowanie głębokie - Deep Diver Nurkowanie na Nitroxie - Enriched Air Diver

Zamiarem Kursu Specjalistycznego PADI Deep Diver - Nurkowanie Głębokie jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania na głębokościach pomiędzy 18 m a 40 m.

Podczas Kursu Specjalizacyjnego PADI Basic Nitrox zapoznasz się z procedurami oraz zasadami bezpiecznego nurkowania na Nitrox'ie.
więcej... więcej...

 

Nurkowanie nocne – Night Diver Nurkowanie wrakowe - Wreck Diver

Nurkowania nocne odkrywają przed nurkami nowy, do tej pory nieznany świat. Zwierzęta, które spotykamy nocą pod wodą zachwycają swoją osobliwością, zachowaniami oraz barwami. Nurkowania nocne uznawane są za najlepsze, najciekawsze i najbardziej ekscytujące we wszystkich strefach geograficznych.

Zamiarem kursu specjalizacji Nurkowanie Wrakowe jest zapoznanie nurków z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania na wrakach.
więcej... więcej...

 

Nurkowanie w suchym skafandrze - Dry Suit Diver Kurs pierwszej pomocy - Emergency First Response

Nurkowanie w suchym skafandrze umożliwi Ci odkrycie przyjemności nurkowania w akwenach, które być może uważałeś za niedostępne dla Ciebie ze względu na zimną wodę.

Nie pytaj czy jest Ci potrzebny? 80% sytuacji w których będziesz udzielał pierwszej pomocy dotyczy rodziny lub znajomych - teraz już wiesz, że warto.
więcej... więcej...

 

Google+