Galeria

Aktualności

Wiadomość z ostatniej chwili !!!

26-11-2012

Z największą dumą i przyjemnością, pragniemy poinformować Was, że nasz kolega i instruktor, Ireneusz Szegda zwany "Rudym", podniósł swoje instruktorkie kwalifikacje i umiejętności o jeszcze jeden szczebel w górę. Teraz do swojej licznej już kolekcji może dodać tytuł - IDC Staff Instructor !!!

Tytuł ten otrzymał jak sam opowiadał po ciężkich i morderczych treningach na basenie i wielu godzinach zajęć teoretycznych. Tym samym nasze Centrum wyróżnia się jako jedyne któro posiada Staff Instruktora w szerokich rzeszowskich i poza rzeszowkich podwodnych stronach. Serdecznie koledze gratulujemy !!!

Nie na tym koniec nasze Centrum Nurkowe Blue Adventures i cały nasz profesjonalny Team uzyskał certyfikację na autoryzowany serwis automatów, jacketów Scubapro i Aqualunga oraz suchych skafandrów.

Poprzeczkę stawiamy coraz wyżej co z pewnością sprawi, że nasze nurkowania będą jeszcze bardziej profesjonalne, interesujące i bezpieczne. Jak widzicie w naszym Centrum stawiamy na jakość i podnoszenie kwalifikacji do czego Was wszystkich zachęcamy.

Pozdrawiamy,
Ekipa Blue Adventures

Lista aktualności
Google+