Galeria

Aktualności

Scubapro A1 - nowy komputer Scubapro

20-12-2019

  

Scubapro A1Nowy A1 to podstawowy komputer nurkowy dla osób rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz nurków rekreacyjnych poszukujących prostego, ale wszechstronnego komputera w stylu zegarka na rękę, który można nosić zarówno na powierzchni, jak i pod wodą. A1 oferuje pełne funkcje zegarka oraz trzy tryby nurkowe plus tryb sportowy. Intuicyjny system menu i wyraźnie oznaczone przyciski sterujące ułatwiają dostęp i używanie wszystkich funkcji. Dzięki odpowiedniemu zbalansowaniu funkcji powierzchniowych i podwodnych oraz prostoty użytkowania, A1 szybko stanie się integralną częścią nie tylko Twojego życia nurkowego, ale także codzienności.

  • Przeznaczony dla nowych nurków i osób okazjonalnie nurkujących rekreacyjnie.
  • Nowoczesny design, funkcjonalny i stylowy, jeśli chodzi o monitorowanie czasu na powierzchni a także śledzenie danych pod wodą.
  • Matrycowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z dużymi cyframi jest łatwy do odczytania pod wodą, nawet w niesprzyjających warunkach.
  • Lekki, tak bardzo wygodnie układa się na nadgarstku, że nie zechcesz go zdejmować.
  • Intuicyjne menu i cztery przyciski sterujące ułatwiają nawigację w systemie.
  • Algorytm ZH-L16 obsługuje funkcję Nitroksu z jednym gazem od 21% do 100% 02.
  • PDIS (przystanki pośrednie zależne od profilu) oblicza przystanek głęboki na podstawie nasycenia N2, bieżących i poprzednich nurkowań oraz mieszanek oddechowych, gwarantując większe bezpieczeństwo nurkowania.
  • Poziomy mikropęcherzyków pozwalają dopasować poziom konserwatyzmu w algorytmie do poziomu doświadczenia, wieku i uwarunkowań fizycznych.


Pozdrawiamy,
Ekipa Blue Adventures!

 

 

Dołącz do nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+