Galeria

Aktualności

Podstawowy Kurs Nurkowania PADI OWD

10-07-2020


 

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!


Open Water Diver - podstawowy kurs nurkowania.

Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się nurkować, odkrywać nowe przygody lub po prostu zobaczyć cudowny podwodny świat, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Nie czekaj i zacznij nurkować z Nami już dziś !!!

Przyjdź na niezobowiązujące spotkanie organizacyjne kursu podstawowego nurkowania - PADI Open Water Diver - wysłuchaj pierwszego wykładu i weź pierwszy wdech pod wodą!

Zapraszamy w Poniedziałek 13.07.2020 o godzinie 17:00 do Centrum Nurkowego Blue Adventures, ul. Ks. Józefa Sondeja 8 w Rzeszowie.

Co ze sobą zabrać:
- Wszystko to, co jest nam potrzebne na basenie
- Dobry humor - warunek konieczny:-)

Kurs PADI Open Water Diver to pierwszy krok w stronę odkrywania podwodnego świata. To właśnie na tym kursie w przystępny i bezpieczny sposób uzyskasz umiejętności i posiądziesz niezbędną wiedzę do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem oraz zdobędziesz certyfikat upoważniający Cię do nurkowania do 18 metrów.

Ucz się pod okiem profesjonalistów.

Dokładny opis kursu podstawowego znajdziesz tutaj: http://www.blueadventures.pl/kursy/kursy-podstawowe/open-water-diver/

Zapisy/pytania
http://www.blueadventures.pl/kontakt/
biuro@blueadventures.pl
tel. 534 004 464

Z uwagi na konieczność wcześniejszego przygotowania sprzętu do nurkowania prosimy o telefoniczną/mailową deklarację chęci uczestnictwa w zajęciach.

 

 

Dołącz do nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+