Galeria

Aktualności

Nurkowa Choinka 2017 | 09.12.2017

03-12-2017 

Nurkowa Choinka 2017


No i zleciało... Kolejny rok minął jak z bicza strzelił. Mieliśmy lato pełne pracy i wyjazdów nurkowych, taneczne "Andrzejki" z zabawą do białego rana, a teraz Święta i Mikołaj tuż tuż... Aura zaczyna powoli przypominać zimę, więc i czas na coroczne 'nurkowanie choinkowe'.
Zapraszamy więc wszystkich nurków, nurczynie, pasjonatów, zapaleńców i osoby towarzyszące na doroczne, uroczyste strzelenie pięknego zimowego nurka :-)
W najbliższą sobotę, 9 grudnia wyruszymy o 8:00 na znany Wam doskonale piękny i jeszcze nie przebudowany Zakrzówek, aby dokonać czynu niecnego zwanego 'nurkowaniem choinkowym':-)
Sami wiecie że jest to nurkowanie nieco inne niż pozostałe i należy się do niego odpowiednio przygotować... Buty, czapka, szalik i oczywiście choinka :-)

Plan jest na jednego nurka, ale oczywiście zapaleńcom, którzy będą chcieli więcej nie odmówimy :-)

ZAPRASZAMY!

Zakrzówek to nazwa kamieniołomu w Krakowie, który jest jednym z najciekawszych miejsc nurkowych w Polsce. Podwodne atrakcje spoczywają na głębokości 7-21 metrów i obejmują m.in. samolot, autobus, furgonetkę, łodzie oraz dawną przebieralnię robotników. Maksymalna głębokość zalewu wynosi 32 m. Widoczność pod wodą potrafi sięgać 15 metrów.Podczas wyjazdu będziecie mogli:
- wykonać nurkowania rekreacyjne pod opieką Instruktora/Divemastera
- utopić choinkę ;-)
Cennik wyjazdu:
- przejazd Blue Busem - 55zł przy 8 osobach, 65zł. przy 6 i mniej.
- wstęp na nurkowisko - 30zł.
- wypożyczenie 2 butli z powietrzem 12/15 litrowych - Gratis

Wypożyczenie potrzebnego sprzętu, butli z nitroksem po zgłoszeniu wg cennika Centrum - patrz strona internetowa - http://www.blueadventures.pl/uslugi/
 

Wyjazd spod Centrum w Sobotę o 08:00. Prosimy o punktualność i wcześniejsze przybycie tak aby zapakować dla wszystkich bez pośpiechu kompletny sprzęt.

Zgłoszenia na wyjazd do Piątku do 16:00 telefoniczne lub mailowe:-)

Pozdrawiamy,
Ekipa Blue Adventures!

 

Dołącz do nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+