Galeria

Aktualności

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej | 30.06.2018

30-05-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kurs EFR Emergency First Response PADI

30.06.2018 (Sobota) godzina 10:00

Zainteresowanych przybyciem na kurs prosimy o informację mailową do jutra do godziny 20, tak abyśmy spokojnie mogli zamówić odpowiednią liczbę materiałów dydaktycznych.

Nie pytaj czy jest Ci potrzebny?
80% sytuacji , w których będziesz udzielał pierwszej pomocy dotyczy rodziny lub znajomych - teraz już wiesz , że warto. Kurs jest również niezbędnym elementem od poziomu Rescue Diver PADI. Jest to jedyny kurs w systemie PADI zarówno dla nurków jak i dla osób nie nurkujących.

Podczas kursu pierwszej pomocy EFR PADI nauczysz się zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przywracania krążenia i oddechu nieprzytomnemu człowiekowi. Kurs przygotuje Cię nie tylko do niesienia pomocy podczas nurkowania, ale również w codziennym życiu np w czasie wypadku komunikacyjnego.

Do rozpoczęcia kursu nie jest potrzebne żadne doświadczenie medyczne. Nie ma również wymaganych umiejętności, certyfikatów i limitów wiekowych.

Co będziesz robić?
Ten kurs składa się z dwóch zasadniczych modułów - rozpoznawania problemów oraz postępowania w udzielaniu pomocy poszkodowanym. Poznasz techniki udzielania pierwszej pomocy i reanimacji oraz przećwiczysz je przy wykorzystaniu manekina.

Jak długo trwa taki kurs?
W zależności od ilości materiału teoretycznego - maximum dwa dni (8 godzin).
Program oparty jest na dwóch modułach, które mogą być przeprowadzone razem lub osobno: Pierwsza pomoc oraz pomoc wtórna.

Co uzyskasz po tym kursie?
Poznasz procedury postępowania w przypadkach zagrożenia życia nie tylko podczas nurkowania, nauczysz się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w s ytuacji niesienia pomocy innym, nauczysz się technik sztucznego oddychania i masażu serca, poznasz najnowsze wytyczne dotyczące technik resuscytacji, nabierzesz pewności, że i Ty możesz pomóc!

Kurs nie poszerza uprawnień nurkowych, ale uczy jak postępować w przypadku wypadków.
Jest wymagany do kursu PADI Rescue Diver jak i Divemastera (lub równoważny kurs innej organizacji PCK, Czerwony Krzyż).

Pozdrawiamy,
Ekipa Blue Adventures!

 

 

Polub nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Ks. Józefa Sondeja 8
35-011 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 17.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+