Galeria

Aktualności

Czwartkowy Zakrzówek... w tygodniu też nurkujemy! | 6.08.2015

27-07-2015

 

 

 

 

 

 

  

Czwartkowy Zakrzówek 6.08.2015 !!


Tak, bardzo dobrze widzicie "czwartkowy" Zakrzówek, a dlaczego w czwartek? Woda na Zakrzówku po intensywnym weekendzie nurków z całej Polski będzie napewno bardziej przejrzysta, będziecie mogli na spokojnie zwiedzić większość miejscówek tego niezwykłego kamieniołomu, a co najważniejsze nie będzie tłumów które towarzyszą w weekend przy takiej pięknej pogodzie. Szczupak przywita nas przy samym wejściu do wody, więc jak macie możliwość i chęć zrobienia konkretnego nurka to zapisujcie się i w drogę!
Dive Now, Work Later :)

W ubiegły czwartek było rewelacyjnie, sumy, szczupaki i nawet 3 jesiotry pływające razem, jeden nawet nas przywitał wygrzewając się do słońca tuż przy brzegu nie wspominając już o sporych ilościach okoni i płoci. Zakrzówek to nazwa kamieniołomu w Krakowie, który jest jednym z najciekawszych miejsc nurkowych w Polsce. Podwodne atrakcje spoczywają na głębokości 7-21 metrów i obejmują m.in. samolot, autobus, furgonetkę, łodzie oraz dawną przebieralnię robotników. Maksymalna głębokość zalewu wynosi 32 m. Widoczność pod wodą potrafi sięgać 15 metrów.Podczas wyjazdu będziecie mogli:
- wykonać nurkowania rekreacyjne pod opieką Instruktora/Divemastera
- dokończyć rozpoczęte kursy OWD / AOWD / Suchy Skafander

Cennik wyjazdu:
- przejazd Blue Busem - 55zł przy 8 osobach, 65zł. przy 6 i mniej.
- wstęp na nurkowisko - 30zł.
- wypożyczenie 2 butli z powietrzem 12/15 litrowych - 50/60zł.

Wypożyczenie potrzebnego sprzętu, butli z nitroksem po zgłoszeniu wg cennika Centrum - patrz strona internetowa - http://www.blueadventures.pl/uslugi/
 

Wyjazd spod Centrum o 7:00. Prosimy o punktualność i wcześniejsze przybycie tak aby zapakować dla wszystkich bez pośpiechu kompletny sprzęt.

Zgłoszenia na wyjazd do środydo 17 00 telefoniczne , osobiste lub mailowe.

Pozdrawiamy,
Blue Adventures!


 

 

Dołącz do nas
na Facebooku!

Bądź w kontakcie z nami na Facebooku. To świetny sposób, aby pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi z grona nurkowego lub poznać wspaniałych nowych przyjaciół, które mają w sobie pasję do podwodnego świata.

Join Us on Facebook

Ubezpiecz się w DAN

Skontaktuj się z Nami!

Centrum Nurkowe
Blue Adventures

Ul. Hansiewicza 10
35-103 Rzeszów

biuro@blueadventures.pl
www.blueadventures.pl

Czynne od pon. do pt.
w godz: od 11 do 18.

Zapraszamy!

Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, odeślij zwrotnego maila z treścią "NIE"

 

Lista aktualności
Google+